اسفرورین
 
قالب وبلاگ

هفته گذشته خبری دهان به دهان پیچید که آقای مسلم عمویی از هکلاسی های قدیم به عنوان سرپرست هلال احمر تاکستان انتخاب شده ولی در آخرین لحظه مراسم تودیع آقای طاهرخانی و معارفه ایشان با رایزنی و اقدام بعضی از مسئولان شهرستان در پایتخت لغو گردیده است.

در این رابطه چند نکته ای به ذهن حقیر رسید که بد ندیدم عنوان کنم:

1- باید خدا را شاکر باشیم که بعد از چند سال طلسم اسفرورینی ها در سطح استان که نه! ولی در سطح شهرستان در حال شکسته شدن است و بر صندلی ریاست چند اداره در شهرستان تاکستان، اسفرورینی ها تکیه زده اند. این امر برای بعضی از فعالین سیاسی اسفرورینی که سی سال از زندگی سیاسی خویش را در زیر چتر فلان فرد و جناح سپری کردند و فقط در اسفرورین پستی گرفتند باید آموزنده باشد.

2-از مسئول یا مسئولینی که با یک اقدام قاطع فعلا مانع از برگزاری مراسم معارفه ایشان شدند و شاید هم کلا مهر ابطال بر این انتصاب بزنند انتظار داریم که حداقل به ما اسفرورینی ها علت را توضیح دهند که چرا در برهه ای که خود نمی توانند این چنین اقدامی برای ما به سرانجام برسانند مانع از اقدام و کمک سایرین نیز می شوند.

3- بارها به دوستان همشهری این نکته را یادآور شده ام که برای ما اسفرورینی ها در چنین مواقعی نباید خط و خطوط سیاسی معنا داشته باشد و بر همه دوستان تکلیف است که از ابزارهای لازم بهره جسته و از دوستان خویش در سطح شهرستان و استان بخواهند که نه تنها در چنین مواقعی سنگ اندازی ننمایند بلکه حمایت نیز بکنند.

4- البته دلایل این اقدام را تا حدودی می توانم حدس بزنم که برای هر کدام از دلایل نیز جای بحث فراوانی وجود دارد. 

پس منتظر می مانم تا ببینم اصلا کسی برای این یاداشت تره هم خرد می کند یا نه؟

[ یکشنبه ۱۳۸٩/٢/۱٩ ] [ ۱:۳٦ ‎ق.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب