اسفرورین
 
قالب وبلاگ

در سالهای گذشته که جناب آقای مهندس رجب رحمانی افتخار نمایندگی مردم شهرستان تاکستان و بالطبع اسفرورین را در مجلس شورای اسلامی بعهده داشت گاها طیف های مشهور به «شیخ قدرتی ها» از حاج آقا علیخانی نماینده وقت بوئین زهرا و آوج  به عنوان سخنران در مراسمات و مناسبت ها دعوت می کردند و به حق مورد انتقاد دیگر گروه های سیاسی شهر قرار می گرفتند که چرا نماینده خودمان را در چنین محافلی دعوت نمی کنیم تا ایشان را در قبال اقدامات خویش به پاسخگویی واداریم و مطالبات خویش را از نماینده  خودمان پیگیری نمائیم. 

ولی متاسفانه منتقدین دیروز امروزه خود با همان ابزار به سیاسی کاری می پردازند و در هفته گذشته از آقای عباسپور نماینده محترم بوئین زهرا به عنوان سخنران در مراسمی دعوت بعمل آوردند و بالطبع در کنار ایشان فرد مدنظر را به زعم خویش از حاشیه به متن آوردند و در زمینی که حریفی وجود نداشت بخیال خویش بازی را بنفع خود به پایان رساندند.

بنده همانگونه که در آنزمان منتقد چنان اقداماتی بودم اکنون هم معتقدم که چنین اقدامات گروهی و جناحی به نفع اسفرورین نمی باشد و دور از شان رجال و سیاسیون همشهری می بینم که خود را به عنوان یک ابزار در دست دوستان منطقه ای و فرا منطقه ای قرار دهند.

توصیه من به این دوستان اینست بجای  اینکه ساعتها و روزها زمان و انرژی صرف کنیم تا کارهای انجام شده را کتمان نمائیم و یا اینکه با قلب واقعیت به نفع فرد و گروهی مصادره کنیم بهتر است با همفکری همدیگر ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولین بابت اقدامات انجام شده، پیگیر مطالبات بحق شهر و بخش خود باشیم و اینقدر  همشهریان را در معرض اطلاعات ناصواب و بعضا دستکاری شده قرار ندهیم.

[ یکشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٦ ] [ ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب