اسفرورین
 
قالب وبلاگ

بعد از اینکه نگرانی روزنامه دولتی کیهان از سطح سواد آقای کروبی برطرف شد مدتی است سعی می کند با هیچ چشم داشتی  به ایشان جهت موفقیت در انتخابات مشاوره بدهد

گاهی ایشان را از نیات شوم اطرافیانش خبر می دهد که عده ای نفوذی ستاد موسوی هستند که خود را همراه کروبی معرفی کرد ه و سعی دارند با روشهای امنیتی  مانند نظرسنجی سازی!  ایشان را در نقطه اوج  انتخابات، راضی به کناره گیری نمایند.

زمانی ایشان را از یارانی خبر می دهد که از نظام برید ه اند و نظام آنان را به گوشه ای انداخته است و اکنون در بازار  انتخابات کروبی را بهترین سنگر جهت حمله به نظام یافته اند پس بهتر است آقای کروبی حواسش به اطراف باشد.

از آنجائیکه کیهان نشریه ای حکومتی است لذا کاملا بی طرفانه عمل کرده و به آقای موسوی نیز اظهار می دارد که چرا مطرودان و تندروهای مشارکتی و مجاهدین انقلاب را به حلقه های مشورتی خویش راه داده است؟ و این دلیلی است که آقای موسوی رای قسمتی از اصولگرایان را از دست داده است و از اینکه آقای موسوی در نظرسنجی ها جایگاه خوبی ندارد اظهار نگرانی کرده است.

[ سه‌شنبه ۱۳۸۸/٢/٢٢ ] [ ٦:۳٦ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب