اسفرورین
 
قالب وبلاگ

بنا بر شنیده ها  هفته گذشته در محل بخشداری اسفرورین انتخابات هیات اجرایی انتخابات دوره دهم برگزار شد. درباره حواشی این انتخابات چند نکته ای به نظرم رسید:

1-  بنا بر ادعا در هر دوره مدعوین از میان معتمدان و فعالان شهر می باشند ولی نمی دانم چرا در دوره اصلاحات افراد منتخب کاملا آن طرفی بودند و در این دوره کاملا این طرفی!!

2-عدم انتخاب دوست عزیزم آقا مسعود، در حالی که 80 درصد مدعوین از محلی بودند که ایشان ادعای داشتن پایگاه مردمی در بین شان را دارد برایم جای سوال داشت. هر چند که باید تاسف خورد به حال کسانی که ادعای اصولگرایی دارند و افرادی معلوم الحال؟! را به شخصیتی مانند شیخ مسعود ترجیح می دهند.

3- با شنیدن خبر یاد شبی در دوران اصلاحات افتادم که در منزل آقای مهدوی نیا سر موضوع محکومیت عبدالله نوری بین بنده و آقا مسعود مشاجره لفظی در گرفته بود و ایشان شدیدا از حکم دادگاه دفاع می کردند و معتقد بودند که ایشان مطابق حکم دادگاه ویژه روحانیت اقدام علیه مصالح نظام داشته است. این خاطره از آن جهت حائز اهمیت است که زمینه فکری آقا مسعود را می رساند و دوستان اصولگرا باید جواب دهند بنا بر کدامین دلیل ایشان را خارج از دایره اصولگرایی دانسته اند.

3-البته شنیده شده فردی که ادعای پدر معنوی اصولگرایان در اسفرورین را دارد قبل از رای گیری لیست افراد مدنظر را به حضار در جلسه ارائه کرده است.

[ پنجشنبه ۱۳۸۸/۳/٧ ] [ ٩:٤٥ ‎ق.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب