اسفرورین
 
قالب وبلاگ

پرده اول:

احمدی نژاد در سال 1375 وقتی که یکی از استانداران دولت سازندگی بودند در وصف آیت الله هاشمی رفسنجانی آن روز و هاشمی امروز گفتند:

نام هاشمی در تاریخ با درخشندگی و به نیکی ثبت خواهدشد.

پرده دوم:

احمدی نژاد در سال 1388 زمانی که شدیدا به مظلوم نمایی نیاز داشتند و در جایگاه نامزد ریاست جمهوری می گویند:

هاشمی اشرافی گری را ترویج کرد. پسران هاشمی ....

بهر حال نمی دانم دم خروس را باید باور کرد یا قسم حضرت عباس را. وقتی که مطالب بالا را به دوست عزیزم آقای علی مهدوی نیا از اصولگرایان اسفرورینی ارائه کردم و از ایشان پرسیدم که کدام را باید باور کرد  بدون تامل گفتند شما قسم حضرت عباس را. یعنی اینکه وقتی آقای احمدی نژاد می گوید هاشمی فلان است باید هرچه الان عنوان می کند چشم بسته قبول کرد.

به ایشان گفتم اتفاقا من هیچکدام را باور نمی کنم چه اینکه تمجید ایشان از هاشمی در آن روزگار مایه هایی از چاپلوسی دارد و تکذیب ایشان در حال حاضر درون مایه ای کاملا تبلیغاتی داشته و مصداق واقعی «هدف وسیله را توجیه می نماید» می باشد.

به هر حال بنده  به این موضوع رسیده ام جریانی که در پشت آقای احمدی نژاد سنگر گرفته است با تخریب آیت الله هاشمی رفسنجانی اهدافی بسیار فراتر از ریاست جهموری احمدی نژاد را دنبال می کند و معتقدم بسیاری از دوستان اصولگرایی که حداقل با این حقیر در ارتباط هستند در چارچوب جناح و خط بازی گرفتار گشته اند و اگر واقعا ذهن خویش را به این تحلیل ها و واقعیات پشت صحنه باز نمایند اطمینان دارم که انقلابی در نظراتشان اتفاق خواهد افتاد. مگر اینکه این جناح بازی برایشان نان و آبی به همراه داشته باشد. 

[ شنبه ۱۳۸۸/۳/۱٦ ] [ ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب