اسفرورین
 
قالب وبلاگ

چند باری در این روزها می خواستم مطلبی بنویسم ولی دستم که به کیبورد می خورد حالم دگرگون می شد نه اینکه سوژه نداشتم بلکه برعکس اینقدر حرف داشتم که شاید ساعتها باید می نوشتم ولی دل منم مثل خیلی از هموطنان یک جور غریبی بود گرفته بود بغضی داشتم که نمی خواستم کسی متوجه آن بشود. ادعایی ندارم  ولی بارها آرزو می کردم کاش من هم مثل خیلی ها چیزی از تاریخ نمی دانستم، کاش از سرگذشت امیرکبیر و انقلاب مشروطه و مصدق چیزی نمی داستم، کاش درباره وقایع قبل و بعد از انقلاب مطالعه ای نکرده بودم، کاش از محتوای منشور روحانیت امام که درست چهار ماه قبل از ارتحال فرموده بودند اطلاعی نداشتم، کاش از روند پیشرفت کشورهای توسعه یافته خبر نداشتم، کاش من هم سره را از ناسره تشخیص نمی دادم و کاش و کاش های بسیار.

 در آن صورت من هم با توجه به اینکه صد و پنجاه تومنی که به حقوقم اضافه شده بود به وضع موجود راضی بودم.

 با توجه به اینکه  لوشگانی ها در جلوی بانک کشاورزی اسفرورین برای گرفتن سهام عدالت در دوهفته قبل از انتخابات صف کشیده بودند به وضع موجود خوشبین بودم. 

با توجه به اینکه پسرخاله ام و دیگران با استفاده از وام ساخت مسکن صاحب سرپناهی شده اند سر از پا نمی شناختم و در مسیر آب شنا می کردم.

معیار قضاوتم را اخبار رسانه ملی قرار می دادم  و هیچ شکی به صحت و سقم آن نداشتم و در آن صورت از سریال جومونگ نهایت لذت را می بردم.

از اینکه مسئولین کشورم با اقتداردر جلوی بیگانگان می ایستند و حرفشان را می زنند احساس غرور می کردم و کاری نداشتم که این حرفها چه نفعی به منافع ملی ما دارد.

بالاخره اینکه در بی خیالی انتخاب بسیار راحت است و پهلوان زنده را عشق است.  

[ سه‌شنبه ۱۳۸۸/٤/٢ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب