اسفرورین
 
قالب وبلاگ

پرده اول:

ایام، ایام برداشت محصول است  و الحمدالله به لطف بارش های بهاری وضع محصولات جو و گندم حداقل در اسفرورین ما عالیست. کسانی که حاج محمد سلیمانی را می شناسند  نیک می دانند که ایشان علاوه بر سی سال زحمت در عرصه تعلیم و تربیت، کشاورز موفقی نیز بوده است و در چندین نوبت در رشته های مختلف به عنوان کشاورز نمونه در عرصه شهرستان و استان شناخته شده اند.

ایشان در یک گفتگویی در چند روز گذشته نقل می کردند که «در این یکی دو دهه ای که در عرصه زراعت هستم جویی به کیفیت جو امسال برداشت نکرده ام  و جو امسال از نظر شکل و شمایل بی شباهت به برنج هندی نیست! ... بعد از بر داشت  تاکنون دوبار برای تحویل به سیلوی تاکستان بارگیری کرده ام ولی متاسفانه هر دو بار به بهانه های واهی محصول بنده را عودت داده اند  و الان دهها تن جو در محوطه مزرعه بنده انبار شده است».

پرده دوم:

در ایام قبل و بعد از انتخابات در جلوی بانک کشاورزی اسفرورین، کسان بسیاری را که عموما از قشر کشاورز و رعیت هستند می توان دید که در صف گرفتن مبالغی به عنوان سهام عدالت هستند.

بی پرده:

به نظر شما با مدنظر قراردادن ضرب المثل «ماهی نده، ماهیگیری یاد بده» دو پرده فوق را چگونه می توان باهم جمع کرد. بنده هیچ قضاوتی نمی کنم و قضاوت را به شما می سپارم.

[ یکشنبه ۱۳۸۸/٤/۱٤ ] [ ٩:۱٤ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب