اسفرورین
 
قالب وبلاگ

چند روزی را در مسافرت بودم و به دور از تمام هیاهوها. بعد از برگشتن از سفر گرفتار جشن ازدواج یکی از بستگان بودم. فارغ از تمام اخبار، نه روزنامه ای می خواندم و نه پیگیر اخباری بودم و چیزی را که مدتها پیش تلویحا به آن رسیده بودم برایم به اثبات رسید.

بله عالم بی خبری عالم شیرینی است اصولا بی خبری بی خیالی در پی دارد و در این  زمانه بی خیالی عین خوشبختی است.  نه مجبوری در مقابل کسی جبهه بگیری و نه کسی یرای رد عقایدت تلاش می کند و گفتگوها نیز از چهارچوب آب و هوا و شرایط کسب وکار و... فراتر نمی رود اصلا به من چه که چه کسی کلام حق بر زبان جاری می سازد و آن دیگری باطل می گوید می خواهم تمرین کنم و یک شهروند خوب و سربه زیر باشم. نه کیهانی بخوانم و نه اعتمادی! نه تابناکی را باز کنم و نه رجانیوزی! نه 20:30 و خبر 20را نگاه کنم و نه بی بی سی و صدای آمریکا را ! نه به پایگاه مسجدی می روم  ونه در میتینگی شرکت می کنم! 

سعی میکنم خبرورزشی و خانواده سبز بخوانم! سعی می کنم خود را با سایت های موبایل و دانلود آهنگ و فیلم سرگرم کنم! از رسانه ملی نیز فقط جومونگ را عشق است! و سعی میکنم فقط در اجتماعاتی مانند تشییع جنازه، صباح مزار و جشن ازدواج شرکت کنم!!

[ جمعه ۱۳۸۸/٥/۱٦ ] [ ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب