اسفرورین
 
قالب وبلاگ

در خبرها آمده بود که طی چند روز گذشته بالاخره صبر اعضای تعاونی مسکن فرهنگیان اسفرورین به سر آمده و بدنبال آن سلسله درگیریهای فیزیکی با مدیرعامل تعاونی داشته اند.

ماجرا از این قرار است که در گرماگرم بازار ملک و املاک، تعاونی مذکور قطعه زمینی را در شهرک عارف قزوین معامله می کند و با فراخوان تعداد زیادی از فرهنگیان عضو، هر کدام مبلغ حدودا 120 میلیون ریال به حساب تعاونی واریز می کنند. تهیه این مبلغ برای فرهنگیان با حقوق 300 ، 400 هزار تومانی مشقات فراوانی به همراه داشت پس طبیعی بود که منتظر سوددهی آنی باشند.

در همین گیرودار با یک اقدام دولتی بازار مسکن به رکود کشیده شد و از طرفی مشخص شد که زمین خریداری شده مشکل ثبتی نیز دارد و مدعیانی نیز در بین هستند.

در ابتدا اعضا به صورت فردی و گروهی با مراجعه به تعاونی در پی احقاق حق برمی آیند ولی به نقل از خبرچین، جواب قانع کننده ای در یافت نمی کنند و لذا اقدام قضایی را تنها راه حل می بینند.

فعلا هم در کنار راه های قانونی، بعضی از اعضا راه های غیر قاونی (ضرب و جرح) را نیز جهت احقاق حق امتحان می کنند.

از گوشه کنار شنیده شده است که فردی دلال به اسم س.ح کلاهبردار اصلی بوده و مسئولین تعاونی نیز مورد سوءاستفاده قرار گرفته اند.

البته به فرهنگیان اسفرورین باید تبریک گفت که  برخلاف رویه ای معقول از یک سوراخ دو بار گزیده شدند و سرنوشت تعاونی مسکن شان را با سرنوشت تعاونی مصرف گره زدند.

[ شنبه ۱۳۸۸/۱٠/٥ ] [ ٧:۳٢ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب