اسفرورین
 
قالب وبلاگ

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به تمام دستگاه‌های دولتی بر ممنوعیت هرگونه استفاده شخصی از خودروهای با پلاک دولتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در بخشنامه اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، با اشاره به دستور العمل نحوه استفاده از خودروهای دولتی و مدیریت مصرف سوخت آنها که در دولت نهم ابلاغ شد، به همه دستگاه‌های اجرایی تاکید شده است: هرگونه استفاده شخصی از خودروهای با پلاک دولتی که در اختیار دستگاه‌های اجرایی می‌باشد چه به صورت موردی و چه به صورت در اختیار (موضوع این بخشنامه) ممنوع بوده و در صورت مشاهده تردد خودروهای موصوف در خارج از ساعات اداری و بدون برگ مأموریت، نیروی انتظامی موظف به توقیف خودرو می‌باشد.

همچنین بر اساس این بخشنامه و به منظور صرفه جویی در مصرف سوخت، همه دستگاه‌ها موظفند تمام خودروهای فرسوده خود را شناسایی، جمع‌‌آوری و از چرخه بهره‌برداری خارج کنند.

بر این اساس، چنانچه نیروی انتظامی به دلیل عدم رعایت بخشنامه خودرویی را توقیف کند فرد خاطی و مقام مسئولی که اجازه استفاده از صادر نموده به عنوان متصرف غیرمجاز در اموال عمومی تحت تعقیب قرار گرفته و مورد برخورد قضایی و انضباطی قرار گیرد.

بر اساس بخشنامه رئیس دفتر رئیس جمهور، ترخیص این قبیل خودروها منوط به اعلام مراجع قضایی و معرفی نماینده از سوی سازمان مربوطه می‌باشد و مسئولیت نظارت و اجرای دقیق این بخشنامه به عهده بالاترین مقام دستگاه خواهد بود.

[ یکشنبه ۱۳۸۸/۱٢/٢ ] [ ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ ] [ علی فخار سلیمانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

اسفرورینی هستم، اسفرورین شهر من، زادگاه و موطن من. می خواهم از شهرم بنویسم از مردمانش، از نوع زندگی، از نوع روابط بین شان، از سنت هایش، از کوچه و خیابان هایش، از تاریخش و خلاصه از هر چیزی که فکرش را بکنید.
امکانات وب