فراخوان

به روستای شهیدپرور ... خوش آمدید.

به شهر کوهستانی و توریستی ... خوش آمدید.

به شهر چشمه های جوشان ... خوش آمدید.

به شهر سردار شهید ... خوش آمدید.

به زادگاه ادیب و اندیشمند ... خوش آمدید.

همه ما در ورودی شهرها و روستاهای مختلف تابلوهایی شبیه با مضامین بالا مشاهده کرده ایم که مسئولین و مردمان ان مرزوبوم صفت بارز و شاخص زادگاه خودرا بر سر در ورودی خویش نصب کرده و شهر خود را با آن عنوان به هر  تازه واردی معرفی می کنند و مسافرین را هر جند برای دقایقی جهت کشف وجه تسمیه منظقه به فکر فرو می برند.

اما بعد! چند روز گذشته سعادتی نصیب شد و در جریان راه اندازی پایگاه اورژانس اسفرورین دقایقی در جوار مهندس تبسمی شهردار جوان شهرمان به سر بردم شهرداری که با چند اقدام جالب و ساده می رود تا به یکی از شهرداران موفق و مثالزدنی تاریخ شهرداری اسفرورین بدل شود. در طی صحبتهای دو طرفه (که مفصل بود ودر فرصتی دیگر به آن خواهم پرداخت) که در حضور اعضای محترم شورای شهر آقایان فیضی و عمویی انجام شد صحبت از اقدام شهرداری در نصب تابلوی خوش آمد جدید در ورودی و خروجی شهر به میان آمد که شهردار محترم عنوان کردند که برای انتخاب عنوان و صفت بارز و شاخص شهر قصد دارد از همفکری اهل فن و اهالی شهر استفاده نمایند و لذا بر من تکلیف شد که از این تریبون جهت این همفکری از دوستان، مخاطبان و اهل فن فراخوان به عمل آورم تا در این امر مسئولین شهر را یاری نمایند تا انشاالله قدمی هر چند کوچک در معرفی هرچه بهتر خانه پدری برداشته باشیم .

دوستان عزیز همشهری می توانند جهت شرکت در این فراخوان، اسم، صفت، عنوان و ... پیشنهادی خود را برای تابلوی ورودی شهر اسفرورین تا رور پنج شنبه مورخه 26 مرداد در قسمت نظرات همین پست وارد نمایند و یا در صورت تمایل به آدرس ایمیل اینجانب alifs110@yahoo.com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که به صاحب عنوان برگزیده جوایز نفیسی نیز تقدیم خواهد شد.

  • یکی دو نفر از همشهریان عناوین پیشنهادی خود را در قالب نظر خصوصی ارسال نموده اند عزیزان اگر محدودیت خاصی مدنظر نیست لطفا پیشنهادات خود را بدون تیک خصوصی ارسال نمایند تا ایده هایشان باعث تراوش ایده های جدید گردد.
/ 5 نظر / 31 بازدید
مرتضی مهرعلیان

به شهر «خوشه های زرین» خوش آمدید

ع. صادقی

سلام علی آقا خوبی؟ ممنون از تدبیرت، این هم پیشنهاد من: مقدمتان به دیار تات زبانان اسفرورین گلباران

علیاری

به دیارغریب پرستان خوش آمدید

مهرشاد

به شهر خورشیدهای آفتابگردان و خوشه های طلایی و سپهر علم و ایمان خوش آمدید

نام محفوظ

به دیارشهید پرور و عالم خیز، شهر مومنین ، شهر اسفرورین خوش آمدید