راست و دوروش باجِ گردن

  • در خبرها آمده بود که آقای رشوند بخشدار اسفرورین در حال تغییر و جابجایی است و قرار است الف. ط به جای ایشان به اسفرورین بیاید و مهمان ساختمان بخشداری گردد. این را هم اضافه نمایم که گروه هایی از مسئولین شهر نامحسوس به دنبال ابقای ایشان هستند موفق شوند یا نه در آینده مشخص خواهد شد.
  • انتخابات نزدیک شده و بحث هیأت های اجرایی و نظارتی داغ، ظاهراً تکلیف ریاست هیأت نظارت بخش اسفرورین روشن شده و قرار شده که اسدالله هنردوست پای صورتجلسه صحت انتخابات بخش اسفرورین را امضا نماید.
  • ظاهراٌ مهندس رجب به سیم آخر زده و در مجلس و هم در حضور بعضی از اهالی که برای موضوع فرمانداری به محضر ایشان شرفیاب شده بودند حسابی از خجالت اسفرورینی ها درآمده است.... چی! ادامه ندم! چشم...  بعضی از دوستان با ایماء و اشاره به من می فهمانند که این موضوعات را علنی نکنم.
/ 3 نظر / 30 بازدید
رحمانی

آقای فخار سلیمانی سلام ولایت مداری آقایان با همین رفتار ها سنجیده می شود . آنها که ادعای پیروی محض از ولایت می کنند مگر نمی دانند که نماینده همه مردم هستند . بهتر است یکبار هم که شده بیانات حضرت امام و مقام معظم رهبری را مطالعه کنند . هرچند به درست یا غلط مردم اسفرورین با رای خود به کاندید محلی زمینه پیروزی آن آقا را بیش از پیش فراهم کردند .

همشهری

سلام اطلاعات دیربه شمامیرسد روزسه شنبه 8اسفند ساعت 10صبح معاوفع انجام شد ضمن تشکراززحمات اقای رشوند انتصاب برادرازاده حاج ایرج طاهرخانی راتبریک عرض میکنیم

ج.الف

خودمان میکنیم که لعنت به خودمون......بخدا این دنیا پایدار نیست چرا همشهری ها خودشونو الت دست اونا کردن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟