جوابیه

در  پست قبلی با عنوان «هیات رزمندگان اسفرورین» مطالبی را عرض کردم که هیاتی با این عنوان از قبل در شهر وجود داشته و پیشنهاد  کرده بودم که مسئولین شهر با اقدامی عاجل در جهت همگرایی رزمندگان، ایثارگران و خانواده های شهدای شهر تلاش نمایند.

به دنبال این نوشتار، یکی از اعضای موسس هیات فوق الذکر (نام محفوظ) توضیحاتی به حقیر ارائه کردند. از آنجائیکه بنده معتقد به جریان آزاد اطلاع رسانی می باشم توضیحات ایشان را به شرح ذیل می آورم:

  1. هیات رزمندگان اسفرورین برای اولین بار در طی مدت اخیر ماهیت حقوقی پیدا کرده و به عنوان یکی از شاخه های هیات رزمندگان شهرستان تاکستان شروع به فعالیت نموده است.
  2. اعضای موسس هیات، تعدادی از همشهریان می باشند که علاوه بر دارابودن افتخار جبهه و جنگ هیچگونه مشکلی نیز در رابطه با خدمت نظام وظیفه نداشته اند و این قسمت از مطلب تکذیب می گردد.
  3. اهداف هیات رزمندگان اسفرورین تماما در زمینه های مختلف فرهنگی بوده و قصد بر این است که از هرگونه بازیهای سیاسی به دور باشیم و با محوریت امام جمعه اسفرورین تلاش وافر داریم که باعث همگرایی تمامی رزمندگان جبهه و جنگ ، خانواده های شهدا و ایثارگران بخش اسفرورین باشیم. 
/ 0 نظر / 8 بازدید