چهره نا شناخته در اسفرورین

«این مستند حاصل اندوخته های ایرج میلانی طی 10 سال سفرش به مناطق مختلف ایران است که در این مستند تلاش می کند تصاویر متفاوتی از تاریخ، فرهنگ و تمدن ایران را نشان دهد . مستند "چهره ناشناخته ایران" حول سه محور تاریخ ، جغرافیا و مردم شناسی است و پدیده های ناشناخته ایران را به مردم معرفی می کند. "چهره ناشناخته ایران" در گروه مستند شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود و در مدت زمان 20 دقیقه پنجشنبه و جمعه ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود»

این توضیحات شرح مختصری از برنامه مستند «چهره ناشناخته ایران» شبکه چهار سیما است که در وبسایت شبکه چهارم سیما به آن اشاره شده است.

اما خبر اینکه تهیه کننده، کارگردان و مجری این برنامه آقای ایرج میلانی است که در شامگاه پنج شنبه 11 آبان ماه مهمان اسفرورینی ها بود. ایشان که با همراهی دوست عزیزم آقای صدرا عمویی در اسفرورین حاضر شده بود مصاحبه های مفصلی از گویش و زبان تاتی  و اسفرورین با حضور جمعی از اهالی تهیه کرده اند تا انشاالله در یکی از برنامه «چهره ناشناخته ایران» به عنوان یکی از جلوه های ناشناخته ایران زمین به روی آنتن برود.

امیدوارم بتوانم زمان پخش برنامه را هم اطلاع رسانی نمایم.

 

عکس: صدرا عمویی

/ 7 نظر / 135 بازدید
فیضی

احسنت به آقـــــــــــــــــــــای عمویــــــــــــــــــــــــــی

م.مهرعلیان

سلام! با تشکر ویژه از دوستانی مانند صدرا، فخار، رحیمی فر که در جایی مانند اسفرورین کار فرهنگی می کنند. دوستانی که نه تنها تقدیر و تشکری از ایشان نمی شود که هیچ؛ گاها مورد هجمه بددلان و روبه صفتان همشهری هم قرار می گیرند. ولی دوستان عزیز شما مطمئن باشید که در حافظه تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند که در زمانه ای روبه صفتان و ریاکاران و اسلحه بدستان و ... بر خر مراد سوار بودند راد مردانی بودند که با قلم خود کورسویی از امید را در دلها زنده می کردند.

جهاد دانشگاهی استان قزوین

با سلام خدمت هم استانی های عزیز اگر بیکار هستید و یا به دنبال شغل مناسب می گردید : سایت جابیران جهاد دانشگاهی استان قزوین فضایی را برای کسانی که جویای شغل هستند فراهم نموده است و همچنین کارفرمایانی که به دنبال نیروی انسانی متبحر و مطابق با شرایط مورد نظر خودشان هستند می توانند از این طریق و بصورت کاملا رایگان به خواسته خود برسند شما هم اگر به دنبال یافتن شغل بهتری هستید اقدام به ثبت نام نمایید www.qazvin.jobiran.ir

مهرشاد

خوب خود صدرا کارهای بزرگتر از این رو هم انجام داده از جمله چند سال پیش خودش دبیر برگزاری بزرگترین همایش ایران شناسی بود که نشان از شایستگی این دوست عزیزم داره لازم به یاد اوری هستش که پایان نامه دانشگاهی ایشون در خصوص پراکندگی جغرافیایی زبان تاتی خود میتونه بعنوان یک منبع برای محققین باشه امیدوارم مسئولین محلی به استعدادهای موجود در شهرمون بیشتر بها بدن و از صدرای عزیز بخاطر دعوت از اقای میلانی برای شناساندن زبانمون تشکر میکنم

مهرعلیان

خوبه زملن پخشش رو هم لطفا ... حیف اسفرورین ....... حیف ایران ......... حیف داریوش .... قدرشو ندونستیم

پیام اولی

جناب آقای فخارسلیمانی سلام! چند روز پیش در حال تماشای شبکه استانی قزوین بودم که گزارشی بود از یک همایش مدیریت بحران در استانداری که چشممان به جمال شما به عنوان دبیر همایش روشن شد که توضیحات مفصلی درباره همایش ارائه دادید. ضمن تبریک به حضرتعالی خوشحال می شویم که اینگونه اخبار راهم در اختیار همشهریان بگذارید. شما خود مرتب خبر موفقیت های همشهریان را اطلاع رسانی می کنید ولی انگار کم رویی درباره خودتان دست و پایتان را بسته است.

محمد مهرعلیان

اینجا ایران است... .