من هم بودم!

     در اواسط دولت اصلاحات بود و تب مطبوعات آزاد و آزادی بیان ما (من و عمران) را هم در اسفرورین اوایل دهه هشتاد بدجوری گرفته بود و نیمچه نشریه ای به نام نسیم سحر منتشر می کردیم. جهت غلبه بر مشکلات مالی درست یا غلط تصمیم به اخذ مصاحبه از بعضی چهره های شهر گرفتیم تا به آن بهانه آنان را ترغیب به کمک مالی نمائیم. از قضا یکی از این مصاحبه ها شد بلای جان نشریه.

     قضیه از این قرار بود که یکی از مصاحبه شونده ها در معرفی بیوگرافیش، خود را رئیس جبهه دوم خرداد اسفرورین معرفی کرد. در شماره بعد دوستی دیگر با استناد به مستنداتی آن ادعا را رد کرد و خود را به عنوان مسئول جبهه دوم خرداد معرفی کرد. همین ادعا و تکذیب کافی بود این موضوع را چند ماهی در رأس اخبار شهر قرار دهد و باقی ماجرا ....

    می پرسید این ذکر خاطره الان به چه کار آید؟! شاید ارتباطش با موضوع اخیر زیاد بی ارتباط نباشد.

   در انتخابات اخیر در هفته ای مانده به روز انتخابات و در زمان تبلیغات به دوستانی پیشنهاد کردم که بیایید ستاد آقای روحانی را در شهر فعال کنیم و شور و حالی به فضای تبلیغات انتخاباتی در اسفرورین بدهیم که هرکدام نه ظاهراٌ مخالف بلکه با تأسی به محافظه کاری بهانه ای تراشیده و شانه از مسئولیت خالی نمودند. تا اینکه آقای حاج اسکندر سلیمانی فرهنگی همشهری که یکی از فعالین ستاد آقای دکتر عارف و سپس دکتر روحانی در مرکز استان بود با مشورت حقیر چند روزی قبل از موعد انتخابات با همراهی بعضی از دوستان در اسفرورین اقدام به گشایش ستاد روحانی و نصب عکس و پوستر در سطح شهر و روستاهای بخش نمود.

    اما طنز ماجرا اینجاست که هنوز هفته ای نگذشته از انتخابات و با محرز شدن پیروزی آقای دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب، این ستاد چندین مسئول و مدعی پیدا کرده و هرکسی با توسل به چهره ای اعتدال گرا در مرکز شهرستان، استان و پایتخت خود را مسئول ستاد دکتر روحانی در اسفرورین معرفی می نمایند.

   ببخشید مطلب را تمام می کنم و می روم تا از قافله عقب نمانم .....

/ 6 نظر / 57 بازدید
عمران رحیمی فر

سلام نشریه که به ابدیت پیوست سوگمندانه اما وبلاگم نیز به لطف وجود آزادی بیان و تساهل و تسامح موجود ! به حول و قوه الهی فیلتر شد! خوشحالی ام از این است که تو و دیگر دوستان هنوز هستید و می نویسید.موفق باشید.

مهرشاد عسگری

خیلی جالبه قبلا همه از اب گل آلود ماهی میگرفتن حالا همه دنبال ماهی تو آب زلال میگردن .کجا بودن اونای که ادعا اصلاح طلبی میکردن وقتی یه بنده خدای به خاطر حمایت از میرحسین (که بعنوان کاندیدا از فیلتر شورای نکهبان گذشته بود)به دام اطلاعات افتاد و همه در لاک خود فرو رفتن -حقیر هم خوب مطلع هستم که جناب حاج اسکندر سلیمانی از طرف ستاد روحانی بعنوان مسیول ستادروحانی در بخش اسفرورین بوده و کسی غیر ایشان حتی بدنبال ستاد نبود

مهرشاد عسگری

علی آقا عزیز -از اینکه چراغ ستاد دکتر روحانی را در شهرمان روشن نگه داشتی به شما و حاج اسکندر خسته نباشی عرض میکنم موفق باشید

دییج

کی بود...؟ کی بود ...؟ من نبودم . شعار آدمای ریاست طلبه . این حرفا از شما بعیده. تو رو خدا الکی آدمای بیسواد ریاست طلب رو بزرگ نکنین.

علی صمدی روش

سلام و خداقوت به شما و دوستان اصلاح طلب افراد ریاست طلب مثل مگسانند دور شیرینی باتشکر از حاج اسکندر سلیمانی که ستاد آقای روحانی را در شهرمان افتتاح کرد. بند عکسی از آقای روحانی می خواستم پشت ماشین بچسبانم توی این شهر گیر نیاوردم تا از یک رهگذر گرفتم وبه ماشین چسبانم(به علت مشکلاتی نمی توانستم به شهر های اطراف برم تا عکس بگیرم.) حالا بادمجان های دور قاب ها آمده اند.

مهرعلیان

سلام خب نمیشه تقاضای چندتا مدال کنیدو به هرکدوم یکی یه دونه مدال افتخار (البته ترجیحآ رنگ بنفش باشه)هدیه کنید که مدرک داشته باشن که مثلا این گروه هم آره....