قتل های زنجیره ای و باقی ماجرا

چند وقتی است که این قاتل زنجیره ای (البته مسئولین زنجیره ای بودن قتل ها را قبول ندارند) ولوله ای در شهر به راه انداخته است و باعث بروز شایعاتی از بیخ و بن بی اساس شده است شایعاتی از قبیل: 

مدتها بود که در خیلی از مسیرها اتوبوس های شرکت واحد که به بخش خصوصی واگذار شده است خالی و نیمه خالی مسیرها را گز می کردند که به لطف قاتل سریالی جا برای سوزن انداختن  نیست و باعث شده خانم ها حتی در اتوبوس واحد نیز به حقوق آقایان تجاوز کنند. عجب انگیزه ای!

پلیس به مردم بخصوص به جامعه نسوان توصیه کرد که از وسایل نقلیه عمومی جهت تردد در شهر استفاده نمایند و در صورتی که سوار تاکسی شدند و چنانچه مواردی مشکوک مثل عدم وجود دستگیره درب عقب و عدم وجود دستگیره بالابر شیشه را مشاهده کردند حتما از خودرو پیاده شده و با 110 تماس بگیرند از آن به بعد بود که هر کسی که سوار تاکسی های قزوین می شود سریعا از آن پیاده شده و در خواست کمک می کند.

کلاغی خبر آورد احتمالا قاتل از خطه سرسبز گیلان است و از آنجائیکه همه کشته شده ها  زنان قزوینی هستند برداران شمالی به این نحو خواسته اند بابت سالیان دراز مهمانوازی از برادران قزوینی تشکر کنند.

یکی می گفت «البته بد هم نشد بالاخره بعد از سالها که خواهران فقط از موش و سوسک حساب می بردند مردی هم پیدا شد که از ایشان حساب ببرند» آن یکی در جواب گفت «برو بابا! الکی باد به غبغب ننداز، میگند که عامل اصلی اغفال زنان و همدست قاتل خود از خواهران می باشد»

/ 0 نظر / 34 بازدید