انتخابات هیات اجرایی و باقی ماجرا

بنا بر شنیده ها  هفته گذشته در محل بخشداری اسفرورین انتخابات هیات اجرایی انتخابات دوره دهم برگزار شد. درباره حواشی این انتخابات چند نکته ای به نظرم رسید:

1-  بنا بر ادعا در هر دوره مدعوین از میان معتمدان و فعالان شهر می باشند ولی نمی دانم چرا در دوره اصلاحات افراد منتخب کاملا آن طرفی بودند و در این دوره کاملا این طرفی!!

2-عدم انتخاب دوست عزیزم آقا مسعود، در حالی که 80 درصد مدعوین از محلی بودند که ایشان ادعای داشتن پایگاه مردمی در بین شان را دارد برایم جای سوال داشت. هر چند که باید تاسف خورد به حال کسانی که ادعای اصولگرایی دارند و افرادی معلوم الحال؟! را به شخصیتی مانند شیخ مسعود ترجیح می دهند.

3- با شنیدن خبر یاد شبی در دوران اصلاحات افتادم که در منزل آقای مهدوی نیا سر موضوع محکومیت عبدالله نوری بین بنده و آقا مسعود مشاجره لفظی در گرفته بود و ایشان شدیدا از حکم دادگاه دفاع می کردند و معتقد بودند که ایشان مطابق حکم دادگاه ویژه روحانیت اقدام علیه مصالح نظام داشته است. این خاطره از آن جهت حائز اهمیت است که زمینه فکری آقا مسعود را می رساند و دوستان اصولگرا باید جواب دهند بنا بر کدامین دلیل ایشان را خارج از دایره اصولگرایی دانسته اند.

3-البته شنیده شده فردی که ادعای پدر معنوی اصولگرایان در اسفرورین را دارد قبل از رای گیری لیست افراد مدنظر را به حضار در جلسه ارائه کرده است.

/ 2 نظر / 9 بازدید
عمران رحیمی فر

سلام دوست عزیز مطلب خوبی بود امید وارم موفق باشی !

من...

به نظر من این عده قائل به این هستند که برای رسیدن به هدف از هر وسیله ای می توان استفاده کرد.این همان فکر مسمومی است که از طرف احمدی نژاد و هم فکرهای او در جامعه رواج پیدا کرده است ... اینها تمام مشکلات جامعه را در نوع پوشش زنها می دانند و اگر کسی باشد که این هدف را برایشان تا مین کند برایش بندگی می کنند و اگر حتی نعوذ باالله روزی خدا با آن فرد مخالفت کند آنها حتی در برابر خدا می ایستند.