اسفرورین در سیما

روز دوشنبه این هفته (27 آذر) سیما رنگ و بوی اسفرورینی به خود گرفت و دو قسمت از برنامه های پر مخاطب سیما پاتوق اسفرورینی هابود.

یک:

ساعت 20:15 دوشنبه شب برنامه ویژه خبری میزبان آقایان تبسمی شهردار و عمویی عضو شورای شهر اسفرورین بودند. که از تمام موضوعات مرتبط و غیر مرتبط صحبت شد و فرصتی بود که شهردار و شورا آن را برای ارائه گزارش مغتنم شمردند.

شهردار از اقداماتی که تاکنون صورت گرفته بود گزارشی ارائه داد. از جمع آوری مکانیزه زباله های شهر گفت آنجایی که یکی از مشکلات اصلی شهر را مسائل بهداشتی عنوان کرد و اعلام کرد که با ترمیم کانال بلوار شهید بهشتی، امسال خطر جاری شدن سیل را در این مسیر نداریم و ....

حاج حجت عمویی از مسائل کلان شهری گفت و از اقداماتی گفت که در زمینه های فرهنگ، ورزش و بهداشت شهر صورت گرفته بود و نیاز فوری و مبرم مردم شهر اسفرورین و منطقه را احداث یا باب «بیمارستان» عنوان کرد و ....

 

دو:

اما چند ساعت قبل از گفتگوی ویژه خبری سیمای استان؛ شبکه دو سیما در قالب برنامه «خانه و زندگی» میزبان یک اسفرورینی دیگر بود که ما هرچه سعی می کنیم در این باره صحبت نکنیم موفق نمی شویم!  مهمان برنامه «خانه و زندگی» آقای «دکتر علی محمدی» جوان موفق همشهری بود که این روزها برنامه های مختلف رسانه ملی را پاتوق خود قرار داده است.

جوشقانی در این برنامه ضمن معرفی ایشان درباره موضوع برنامه که موفقیت بود با ایشان به تفصیل صحبت کردند. 

جوان اسفرورینی که مجری برنامه و زیرنویس رسانه ملی ایشان را «جوانترین استاد دانشگاه» حال حاضر کشور معرفی کرد درباره «موفقیت» دیدگاه های جالبی داشت که از حوصله این مقال خارج است.

جالب توجه آنجا بود که مجری برنامه در قسمتی از برنامه از تألیفات و کتب همشهری پرده برداشت و آن را برای بینندگان معرفی نمود.

/ 8 نظر / 31 بازدید
مهرعلیان

سلام. امروز مجری برنامه خونه زندگی شبکه دو اعلام کرد اقای دکتر محمدی تا حالا 2700 پیامک داشتند و این حجم پیامک برای یه برنامه بی نظیر بوده.واقعا از همشهری بودن با ایشون لذت بردم. لطفا از طریق این سایت تبریک من رو به دکتر محمدی بگید. با تشکر ابولفظل مهرعلیان

پایینناییج

سلام. من شنیدم این اقای محمدی با لایه های بالای نظام مرتبط هست.حتی یکی از بستگان ایشون که فیلم مهمانی دادن اقای محمدی رو تو گوشیش داشت افرادی مثل وزیر کشور و اقای میرتاج الدینی معاون رییس جمهور اقای نوری همدانی و اقای علی مطهری و باهنر تو مهمانی افطار ماه رمضان ایشون حضور داشتند.چرا مسولان شهر برای شهرستان شدن اسفرورین از پتانسیل های ایشون استفاده نمیکنند .خود دکتر محمدی هم که به اسفرورین و تات علاقه دارند حتی تو برنامه های تلویزیون هم همیشه میگند من تات هستم و اهل اسفرورین.

بی صدا

اخه کسی که در سال 2-3 بار بیش تر نمیاد اسفرورین اونم فقط میاد پدربزرگشو ببینه چه علاقه ای به اسفرورین داره ؟ اما در اینکه ایشون افتخار شهر اسفرورین هستند و در لایه های نظام انسان متشخصی هستند شکی نیست.

اقا سلام.ایشون چند سالشونه ؟ قصد ازدواج ندارند ؟

همشهری

از افاضات آقای عمویی نیز می نوشتید چه برنامه هایی برای شهرداری طراحی کرده اند

درود بر نوه حاج حمزه محمدی که باعث غرور ما اسفرورینی ها است.

جواد محمدی

سلام لطفاً در بحث و گفت و گو در مورد فرمانداری شال شرکت کنید. shallcity.lxb.ir

هموطن

با سلام خيلي خوشحالم كه ايشون به اين مرحله ازپيشرفت دست پيدا كردند .وارزوي موفقيت براي ايشون دارم .ولي اميدوارم از رابطه هاي پدرش براي اين منظور استفاده نكرده باشه چون تو ايران از اين چيزا زياده كه افراد يه شبه به همه جا مي رسند ! با ارزوي موفقيت براي تمام اسفروريني ها