نتایج نظرسنجی 2


تاریخ شروع نظرسنجی: 1391/11/8

تاریخ پایان نظرسنجی: 1391/12/8
مجموع نظرات: 74

 

  • شما نیز می توانید در طرح سوال نظرسنجی در قسمت نظرات مشارکت داشته باشید.
/ 8 نظر / 43 بازدید
یک رهگذر

باتوجه به مطالب شما غیرازاین هم انتظارنمی رفت.سوء تفاهم نشه که تقلب شده فقط منظورم اینه که به نوعی افکارمخاطبین بامطالبتان هدایت شده بود.

یک رهگذر

لابدافکارعمومی هم شماهستید ودوستانتان .شماکه درهرمطلبی که می نویسید کنایه ای به ره انجام می زنیدآیامی شدانتظارداشت که رای به نظرسنجی متفاوت ازدیدگاه شماباشد.بایک نظرسنجیی که یک فردمی تواند هرروز مراجعه کرده ونظرخود راثبت کندومشخص نیست اصلا ازکجا آمده واهل کجاست .می شودبه آن استنادنموده ومردم یک شهررا موردعتاب قرارداده وحرف خودتان رابه کرسی بنشانید.درضمن گزینه هانیزخودگویای این است که نظرسنجی هدفمندبوده است. موفق باشید.

شجاعيان

اتفا قاَ در رای دادن به آقای ره انجام هیچ اشتباهی صورت نگرفته آقای فخار تا وقتی که میدان را خالی بگذاریم تا اینکه افراد غیر بومی بیایند و برای ما تصمیم بگیرند همیشه عقب مانده ایم و همین کوته فکری ها و چوب لای چرخ گذاشتن ها است که سبب شده اسفرورین روز به روز بدتر شود ، چه از گروه شما چه از گروه مخالف شما ، و نزدیک ترین نمونه همین عزل بخشدار (آقای رشوند ) که ما ایشان را امیر کبیر اسفرورین میدانستیم در حالی که افرادی از بیرون و درون شهیدش کردند. خداوند حفظش کند و بر توفیقاتش بیفزاید.

دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ،دروغ ، تا افراد سود جویی مثل شما هستند که میخواهند به خاطر منافع شخصی خودشان همه را زیر پا بزارند اسفرورین همین هست که هست کی نظر داده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی داده ؟؟ تو کدوم سایت نظر دادن ؟ پس چرا ما نظرات را نمی بینیم ؟؟ موفق باشید به نفع خودتان

شجاعيان

آقاااي فخار شما كه ادعا مي كنيد قواعد بازي سياست را مي دانيد تا حالا چه كار درست و حسابي اي براي اسفرورين انجام داده ايد در حالي كه به قول خودتان مسوليت مهمي در استان داريد (در حوزه بهداشت و درمان) ما كه چيزي نشنيديم ،حالا پيگيري بحث فرمانداري پيشكشتان، سياست علي عليه السلام سياست بود نه سياست معاويه ريا كار دروغگو.

شجاعیان

سلام من اصلاً با حرف شما نا را حت نشدم و مهم ام نمی دانم تا غضبناک شوم حالا هر جور فکر می کنید و این را هم بدانید که بحث مغالطات برای همه کارایی ندارد ، فقط دلم می سوزه که چه کسانی ادعای دلسوزی برای اسفرورین دارند . موفق باشید در جهت پیشرفت اسفرورین .

محمد عمویی

دوستان چرا از نتیجه نظر سنجی ناراحت هستید؟ اصلاً نتیجه نظرسنجی به فخار چه ربطی دارده؟ شمایی که میگی دروغه! این نظر سنجی حدود یک ماه در معرض رأی و دید همه بود و همه می توانستند بروند رأی بدهند و من خودم هر روز نتیجه را می دیدم و برای منم جالب توجه بود. من خودم به ضعف شورا رأی داده بودم ولی خب گزینه دیگر مدنظر مخاطبین بوده است. آقای شجاعیان آقای فخار راست می گوید عصبانی هستید در چند خط چند تهمت به ایشان وارد کردید. خبر ندارید اتهام نزنید خدمات ایشان را در حوزه بهداشت و درمان بروید از پسرعمویتان دکتر جواد سراغ بگیرید حتما به شما خواهند گفت. در حوزه فرمانداری هم تا جایی که من خبر دارم یکی از فعالین حوزه پیگیری و نویسنده اکثر طومارهای مردمی بوده اند حداقل در بعد رسانه ای یک تنه به افشاگری دست زد. امان از دست زمانه! دوستان ادای مسلمانی دارند ولی دریغ از ذره ای دین و ایمان

مهدی وثوقی

سلام خسته نباشید هیچ بنده ای حقیقت ایمان را کامل نمی کند مگر اینکه جدال لفظی را رها کند هرچند حق با او باشد رسول اکرم(ص) بحارالانوار ج2ص138 لام تشکر از زحمات شما خسته نباشید