من عکس می گیرم پس هستم!

در خبرها آمده بود که آقای مهندس رجب رحمانی نماینده پیشین مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی یک خاور انگور درجه یک به مهندس خلیلیان وزیر محترم جهاد کشاورزی در سفر اخیر به شهرستان تاکستان سوغات داده است و به این صورت به حاج امیر طاهرخانی نماینده فعلی رسم مهمانوازی و پذیرایی از یک مسئول کشوری را آموخته است.

 در رابطه با ابن خبر چند نکته ای به نظر این حقبر می رسد که بازگو کردنش خالی از لطف نیست:

  • در این خبر سعی شده است که به مخاطب و مردم شهرستان چنین القا شود که نماینده فعلی از تجربه کافی برخوردار نیست و ضعف هایی در ارتباط با مسئولین کشوری و لشگری دارد. ولی غافل از اینکه آمار حضور مسئولین دولتی در مدت یک سال اندی نمایندگی حاج امیر اصلا قابل مقایسه با مدت مشابه در وکالت نماینده سابق نمی باشد.
  • این خبر و اخبار دبگری که از گوشه کنار به گوش می رسد نشان از آن دارد که مهندس هنوز در توهم نمایندگی به سر می برد و نمی تواند قبول کند که بعد از 16 سال هم می شود دیگر نمابنده نبود و از هر مسئله ای استفاده می کند تا یاد خویش را در اذهان زنده نگه دارد.
  • در سفر وزبر محترم جهادکشاورزی مسئولین و نماینده شهرستان و عموم مردم سعی داشتند که میزان بالای باران زدگی انگور را به وزیر اثبات نمایند و در جلسات عمومی و خصوصی میزان آسیب محصولات را 90 تا 110 درصد عنوان می کردند و ابن تلاشها بی ثمر نماند و تا حدودی وزیر  به مشکلات مردم اشراف پیدا می کند. هرچند ماجرای سوغاتی  یک خاور انگور از اساس کذب است و برای مصرف در تبلیغات داخل شهرستان ساخته و پرداخته شده است ولی اگر با فرض صحت ماجرا به قضبه نگریسته شود ابن عمل چه تناسبی می تواند با رفتار مسئولین و مردمی که سعی داشتند میزان خسارات را 90 تا 110 درصد نشان دهند داشته باشد. و بیراه نخواهد بود که وزیر محترم را به فکر فرو برد در جایی که ادعای خسارت 100 درصدی را دارند یک خاور انگور ناب از کجا تهبه می شود.
  • اما اصل ماجرای همراهی نماینده سابق با وزیر محترم از آنجا آغاز می شود که ایشان در سه راهی دانسفهان بالاخره موفق می شوند خود را به اتومبیل وزیر برسانند و در داخل خودرو آقای عباسپور نماینده محترم بوئین زهرا مهندس را به عنوان نماینده سابق تاکستان معرفی می نماید و از آنجا نماینده سابق نبز در استان گردی وزیر همراه می شوند و عوامل مطبوعاتی ایشان نیز می توانند عکسهایی به یادگار بگیرند.
/ 1 نظر / 5 بازدید
علي

چيه تو هم كجات مي سوزه ؟ لياقت شما همون خرگوشه كه نوكر به دنيا اومده و نوكرزاده خواهد ماند ! شما عملكرد 16 سال خدمتكزار شهرستان را ناديده مي گيريد ! از قبيل : 1- شهر صنعتي اسفرورين 2- سد نهب 3- تعريض جاده ها 4-طرح فاظلاب شهري 5- تضميني كردن كشمش كه تماينده شما تا حالا نتونسته قيمت امسال را با تضميني بودن اون همسان كنه ! و....... لياقت شما همون خرگوشه كه كه در كنار شهر شما دانشگاه هست ولي نماينده شما فقط قول همكاري ميده و هيچ حركت مثبتي انجام نمي ده ! اندكي صبر سحر نزديك است !!!!! لياقت شما همون سيلي خوردن از نماينده بويين زهراست !