اسفرورین سوشیال

 آقای محمد اکبری از دوستان جامعه مجازی در قالب یک نظر خصوصی وبلاگ یک اسفرورینی دیگر را به حقیر معرفی کرده و با عنایت به اینکه پیش از این وبسایت هایی را برای استفاده بیشتر همشهریان معرفی نموده ام افتخار معرفی این وبلاگ را هم نصیب من گردانیده و تکلیف معرفی را بر دوش من نهاده اند.

علی یوسفی یکی از فرهنگیان شهر با داشتن مسئولیت در اداره آموزش و پررش اسفرورین اخیرا اقدام به راه اندازی وبلاگ «اسفرورین سوشیال» نموده اند. با نگاهی که به عناوین مطالب ایشان انداختم دریافتم که ایشان علاوه بر قلم زدن در زمینه های مرتبط با رشته تحصیلی خویش (احتمالا جامعه شناسی) در نظر دارد که گوشه چشمی هم به مسائل شهر زادگاهش داشته باشد. ضمن تبریک ورود ایشان به جمع جامعه مجازی شهر به دوستان توصیه می کنم که با کلیک در اینجا سرکی به خانه «اسفرورین سوشیال» بکشید.

/ 6 نظر / 33 بازدید
محدثه فصیح رامندی

نازم آن اموزگاری را که در یک نصف روز/دانش اموزان عالم را همه دانا کند/ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین/بعد از ان با خون هفتادو دوتن امضا کند ======================= شهادت امام حسین علیه سلام بر شما تسلیت باد =================================== منتظر حضور گرم شما در وبلاگم هستم منو با اسم عشق یعنی استخوان و یک پلاک لینک کنید

تاتَ پورَ

سلام خوبه، خوبه، خوشحالم همشهریام این همه در فضای مجازی فعال هستند. فقط امیدوارم فضای مداحی از این و اون نشه! موفق باشید.

علی محمدرضایی

سلام. خواهشاً در صورت امکان متن مصاحبه نماینده محترم قزوین آقای حسینی با خبرگزاری فارس را رو وبلاگ بزارید!

علی محمدرضایی

سلام. خواهشاً در صورت امکان متن مصاحبه نماینده محترم قزوین آقای حسینی با خبرگزاری فارس را رو وبلاگ بزارید!

89

معلومه که فکر کردی از قافله عقب ماندی با این کارا ارتقا پست نخواهی داشت

همشهری

ورود یوسفی را به جمع وبلاگ نویسان اصلاح طلب وآمادگی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم جهت تخریب افکار تبریک می گویم