دو پرده و یک گفتگو

پرده اول:

احمدی نژاد در سال 1375 وقتی که یکی از استانداران دولت سازندگی بودند در وصف آیت الله هاشمی رفسنجانی آن روز و هاشمی امروز گفتند:

نام هاشمی در تاریخ با درخشندگی و به نیکی ثبت خواهدشد.

پرده دوم:

احمدی نژاد در سال 1388 زمانی که شدیدا به مظلوم نمایی نیاز داشتند و در جایگاه نامزد ریاست جمهوری می گویند:

هاشمی اشرافی گری را ترویج کرد. پسران هاشمی ....

بهر حال نمی دانم دم خروس را باید باور کرد یا قسم حضرت عباس را. وقتی که مطالب بالا را به دوست عزیزم آقای علی مهدوی نیا از اصولگرایان اسفرورینی ارائه کردم و از ایشان پرسیدم که کدام را باید باور کرد  بدون تامل گفتند شما قسم حضرت عباس را. یعنی اینکه وقتی آقای احمدی نژاد می گوید هاشمی فلان است باید هرچه الان عنوان می کند چشم بسته قبول کرد.

به ایشان گفتم اتفاقا من هیچکدام را باور نمی کنم چه اینکه تمجید ایشان از هاشمی در آن روزگار مایه هایی از چاپلوسی دارد و تکذیب ایشان در حال حاضر درون مایه ای کاملا تبلیغاتی داشته و مصداق واقعی «هدف وسیله را توجیه می نماید» می باشد.

به هر حال بنده  به این موضوع رسیده ام جریانی که در پشت آقای احمدی نژاد سنگر گرفته است با تخریب آیت الله هاشمی رفسنجانی اهدافی بسیار فراتر از ریاست جهموری احمدی نژاد را دنبال می کند و معتقدم بسیاری از دوستان اصولگرایی که حداقل با این حقیر در ارتباط هستند در چارچوب جناح و خط بازی گرفتار گشته اند و اگر واقعا ذهن خویش را به این تحلیل ها و واقعیات پشت صحنه باز نمایند اطمینان دارم که انقلابی در نظراتشان اتفاق خواهد افتاد. مگر اینکه این جناح بازی برایشان نان و آبی به همراه داشته باشد. 

/ 4 نظر / 9 بازدید
من...

احمدی نژاد خواست که ذهن مردم را از مسیر درست انتخاب خارج کند و موفق شد ... به نطر من 3 عامل اساسی باعث این اتفاقات شد: 1- پرداخت سهام عدالت که باعث رشد 90 % درصدی آرای روستاها به نفع احمدی نژاد شد. 2- ارتباط میر حسین عزیز به آقای هاشمی با توجه به نوع رابطه ای که احمدی نژاد آن را در جامعه القا کرد. 3- تخلفات ناچیز در اکثر صندوقها که در کل عدد بزرگی می شود.. و هم چنین صندوقهای سیار که تعداد زیادی را شامل می شد.

محسن

البته همه می دانند که آقای هاشمی سیاستمدار ترین فرد ایرانی است. که انقلاب مدیون ایشان است. در زمان قبل از انقلاب خود ایشان , خانواده شان و تمامی ثروتشان در خدمت امام بوده است . و این نظام بسیار به فرد بزرگ انقلاب جمهوری اسلامی بدهکار است. اگر آقای هاشمی و امثال ایشان نبودند شاید جمهوری اسلامی هم نبود تا آقایان بیایند و با خراب کردن این شخصیت بزرگ به قدرت برسند.آقایان باید بدانند که آن زمانی که آقای هاشمی بزرگ ثروت و قدرت داشت و جان و مال خود را برای انقلاب حاضر و اماده کرده بود آنها در کوچه پس کوچه های روستایشان به اربابان و کدخدایان باج می دادند تا جانشان حفظ شود.

آشنا

اقا اگر شما وصایای امام راحل را حداقل از طریق این و ان هم نشنیدید به شما بگم که ایشان فرمودند ملاک سنجش اعمال افراد حال فعلی شان میباشد هر چند که بنظرم باید گذشته افراد را نیز به دقت برای ابراز نظر در نظر گرفت

ادریس پیری

سلام.اتفاقي وبلاگتون رو ديدم.ولي چه اتفاق جالبي چون فكر مي كنم يكي ديگه از روشن فكراي اسفرورين رو شناختم.هرچند اسمتون رو نمي دونم. حرفاتون خيلي منطقيه ولي كو گوش شنوا. مردمي كه بخاطر سيب زميني و پياز به يه نفر راي مي دن هر چي بياد سرشون حقشونه منتهي اين وسط ترو خشك باهم ميسوزن. به اميد ديدار